LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 10882020

nr 1088 2020

WALL BRACKET MIRROR

19th century, height: 55 cm, wear, saknar ljusarm.

1800-tal, höjd: 55 cm

Condition: slitage, saknar ljusarm

1000

SEK 450

Monday February 6 2017
at 18:01:58